Higiena dla całej rodziny

Carex to marka, która opracowała szereg produktów mających na celu zadbać o higienę całej rodziny. Znana głównie ze sprzedaży mydeł i żeli antybakteryjnych, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Produkty do domu i nie tylko

Dostępne produkty marki Carex, pozwalają na zadbanie o prawidłową higienę, ale nie tylko w domu, lecz również poza nim. W ofercie znalazły się bowiem, między innymi żele antybakteryjne w małych opakowaniach, które idealnie nadają się do zastosowania podczas podróży, wycieczki, wszelkiego rodzaju wyjazdów. Wygodne w użyciu, o właściwościach antybakteryjnych i dezynfekujących, z łatwym w zastosowaniu dozownikiem.

Produkty marki Carex wyróżnia także skład, w którym znalazły się substancje o działaniu nawilżającym i pielęgnacyjnym. Na uwagę zasługuje fakt, że propozycje do zastosowania poza domem, nie wymagają użycia wody, dzięki czemu można z nich korzystać dosłownie wszędzie.

Oferta firmy Carex

Co możemy znaleźć w ofercie Carex? Antybakteryjne mydła w płynie o delikatnych składnikach myjących oraz naturalnym składniku antybakteryjnym. Ich zadaniem jest zapobieganie rozprzestrzenianiu się bakterii, a także wzmacnianie naturalnej bariery ochronnej skóry. Zamiast mydła w płynie można wybrać klasyczne, antybakteryjne mydło w kostce. Zapewnia ono właściwą pielęgnację i dba o kondycję skóry dłoni. Dokładnie oczyszcza, a w jego składzie zawarty został składnik antybakteryjny, ale o delikatnym działaniu. Wspomniane już, antybakteryjne żele do rąk służą natychmiastowemu odświeżeniu dłoni. Skutecznie usuwają z nich bakterie, a wyeliminowana konieczność zastosowania wody, sprzyja zachowaniu higieny w dowolnym miejscu. W gamie produktów znalazło się także miejsce na hipoalergiczne chusteczki odświeżające, które mogą być stosowane do rąk, ciała oraz twarzy. Nadają się do przemywania skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień.

Nagrodzone produkty

Produkty z dostępnej oferty to efekty wspólnej pracy ekspertów. Marka została doceniona, zyskując tytuł Odkrycia Roku 2000 przyznany antybakteryjnym mydłom w płynie i żelom do rąk. Wyróżnieniem jest także Godło Laur Klienta.